Ubytovanie a stravovanie
Jozef Sapár JO SE
Služby pohostinstiev
- Obec
- Dolné Vestenice
- Od roku
- 1993
- IČO
- 33 611 602
Jozef Sapár JO SE
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 972 23 Dolné Vestenice
- Na trhu od
- 2. júna 1993
- IČO
- 33 611 602
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 56.30)
- Služby pohostinstiev
Podnikanie v číslach
- 33
- rokov na trhu
- 1993
- rok vzniku
- 14
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Sapár JO SE
Jozef Sapár JO SE – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolné Vestenice. Podniká od 2. júna 1993.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby pohostinstiev“ (56.30). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad výroba a predaj úžitkových predmetov z kovu, bchodná činnosť v rozsahu voľných živností a ambulantný predaj.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Sapár JO SE
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 33 611 602
- Dátum vzniku
- 2. júna 1993
- Miesto podnikania
- 972 23 Dolné Vestenice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 307-6569
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 56.30)
- Služby pohostinstiev
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 10. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Sapár JO SE zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.
-
Výroba a predaj úžitkových predmetov z kovu, dreva, kože, textílii, umelej hmoty
-
Bchodná činnosť v rozsahu voľných živností
-
Ambulantný predaj
-
Prevádzka biliardových stolov a zábavných hracích automatov
-
Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
-
Reklamná a propagačná činnosť
Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
- Výroba a predaj úžitkových predmetov z kovu, dreva, kože, textílii, umelej hmoty
- Bchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- Ambulantný predaj
- Prevádzka biliardových stolov a zábavných hracích automatov
- Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- Reklamná a propagačná činnosť
- Prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľných živností
- Podlahárske práce
- Rganizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- Pohostinská činnosť
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Pravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení
- Pravy vyhradených plynových zariadení
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení -plynových
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Sapár JO SE?
Miesto podnikania je v obci 972 23 Dolné Vestenice.
Čím sa Jozef Sapár JO SE zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby pohostinstiev“ (56.30). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a predaj úžitkových predmetov z kovu; bchodná činnosť v rozsahu voľných živností; ambulantný predaj; prevádzka biliardových stolov a zábavných hracích automatov.
Aké je IČO – Jozef Sapár JO SE?
IČO je 33 611 602.
Odkedy podniká Jozef Sapár JO SE?
Podnikanie začalo 2. júna 1993. Na trhu pôsobí 33 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.